Facebookta Paylaş İnstagram Youtube
TUR BİLGİLERİ
Ankara Çıkışlı
DÜZCE ŞELALELERİ TURU
05 Şubat 2022
100 ₺
Tur Arama
DÜZCE ŞELALELERİ TURU
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
05 Şubat 2022 - 05 Şubat 2022 GÜNÜBİRLİK
100 ₺
DÜZCE ŞELALELERİ TURU
GÜZELDERE ŞELALESİ-EFTENİ GÖLÜ-SAMANDERE ŞELALESİ-AYDINPINAR ŞELALESİ
 
DURAKLARIMIZ
07:00 ANTARES AVM
07:10 KIZILAY AVM
 
Belirlenen duraklarda buluşmamızın ardından sizlerle keyifli bir yolculuğa çıkıyoruz.Vereceğimiz molaların ardından ilk gezi durağımız olan Güzeldere Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Güzeldere köyünden geçen Bıçkı Deresi üzerinde bulunan şelale 120 m yükseklikten dökülen suyun doğal coşkusunu dev kayın ve gürgen ağaçlarıyla bütünleştirerek muazzam bir görüntü arz etmektedir. İlkbaharın ve sonbaharın renk cümbüşüne dönüşen tonları bir tabloya benzetilen bu nadide tabiat köşesini geziyoruz.Bir sonraki gezi yerimiz olan Efteni Gölü’nü görmek üzere yola çıkıyoruz.Sazlık alanlar, açık su yüzeyleri bataklıklar ve çamur düzlükleri gibi farklı ekolojik nitelikteki habitatlar, başta su kuşları olmak üzere değişik türden zengin bir hayvan hayatının barınmasını sağlayan Efteni Gölü’ne ulaşıyoruz. Bünyesinde 35 tanesi kalıcı olmak üzere toplam 150 çeşit kuşa ev sahipliği yapmaktadır.Bir başka gezi yerimiz olan Samandere Şelalesi’ne hareket ediyoruz.Samandere Şelalesi Türkiye’nin tescil edilen ilk tabiat anıtlarındandır. Zengin bitki örtüsünün su sesi ile bütünleştiği şelalede, mesire ve piknik alanları, doğa yürüyüş parkurları, kamp alanları, orman içi dinlenme yerleriyle muhteşem bir doğa güzelliğine sahiptir.Gürgen, meşe, kestane gibi karışık yapraklı orman ağaçları arasında fotoğraf çekebileceğiniz Aydınpınar Şelalesi’nde rehberimiz ile kısa bir yürüyüş yapıyoruz.Rehberimizin belirlediği saatte Ankara’ya dönmek üzere yola çıkıyoruz.
 
Ankara’ya varışımızın ardından başka bir BALTACI SEYAHAT gezisinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
Lüks Turizm Araçları İle Gidiş-Dönüş Ulaşım
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Araç İçerisinde İçecek İkramı
Programda belirtilen Çevre Gezileri
Güzeldere Şelalesi Giriş Ücreti
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Öğle Yemeği Ve Yanında Alınan İçecekler
Kişisel Harcamalar
Samandere Şelalesi Giriş Ücreti
Aydınpınar Şelalesi Giriş Ücreti
Önemli Notlar;

6 Eylül 2021 tarihi itibariyle T.C. İçişleri Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu genelgeye istinaden yurt içi turlarımızda çift doz aşılı ya da hastalığı geçirmiş olan misafirlerimiz herhangi bir test zorunluluğu bulunmadan seyahatlerini gerçekleştirebilmektedir.

Çift doz aşısı olmayan misafirlerimizin seyahatlerinden önce en fazla  48 saat içinde yapılmış negatif PCR testini  veya  hastalığı geçirdiğine dair belgeyi acente yetkililerimize ibraz etmesi gerekmektedir.

Tur başlamadan önce acente yetkililerimize ilgili belgelerin sunulması gerekmektedir. Aksi halde ilgili belgeleri sunmayan misafirlerimiz turlarımıza kabul edilmeyecektir. Ayrıca, ilgili belgelerin acente yetkililerimize sunulmaması halinde meydana gelebilecek hak kayıplarından Acentemizin sorumluluğu bulunmamaktadır.

TÜM MİSAFİRLERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR.

Fiyat Türü Peşin
Single 100 ₺
Double 100 ₺
Triple 100 ₺
0-2 Yaş 100 ₺
3-6 Yaş 100 ₺
7-12 Yaş 100 ₺
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.