Facebookta Paylaş İnstagram Youtube
TUR BİLGİLERİ
Ankara Çıkışlı
CUMALIKIZIK-BURSA TURU
05 Şubat 2022
140 ₺
Tur Arama
CUMALIKIZIK-BURSA TURU
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
05 Şubat 2022 - 05 Şubat 2022 GÜNÜBİRLİK
140 ₺
CUMALIKIZIK-BURSA TURU
CUMALIKIZIK-BURSA ULUCAMİ-TOPHANE-SAAT KULESİ-İSTİKLAL ŞEHİTLERİ ANITI-KOZAHAN
 
DURAKLARIMIZ
01:00 ANTARES AVM
01:15 KIZILAY AVM
 
Keyifli geçen yolculuğumuz sonrasında rengarenk evleri, arnavut kaldırımlı sokaklarıyla yedi yüz yıllık Osmanlı köyü olan Cumalıkızık köyüne varıyoruz.Cumalıkızık'ın temiz havasıyla güne kahvaltı alarak başlıyoruz.Köyün en büyük özelliği ve güzelliği ile sokaklarında hayranlıkla gezerken bir çok çeşme, ahşap bezemeli camii, kubbeli bir hamam ve hediyelik eşya alabileceğiniz yerler görebileceksiniz.Tarihi Cumalıkızık gezimizin ardından Osmanlı Başkenti olan Bursa'ya hareket ediyoruz.Tarihi bir öneme sahip olan Bursa'da panoramik şehir turunun ardından çok ayaklı camii şemasının  en klasik ve anıtsal örneği olan Bursa Ulucami'yi ziyaret ediyoruz.İpek böceği kozalarının satışının yapıldığı Koza Han'ı geziyor ve siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz.Sırasıyla gezi yerlerimiz; Tophane, Orhan ve Osman Gazi Türbeleri, Saat Kulesi,İstiklal Şehitleri Anıtı'nı rehberimizin yapacağı bilgilendirmeler ile dinliyor belirlenen saatte Ankara'ya doğru yola çıkıyoruz.
 
Ankara'ya varışımızın ardından başka bir BALTACI SEYAHAT gezisinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
Lüks Turizm Araçları İle Gidiş-Dönüş Ulaşım
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Araç İçerisinde İçecek İkramı
Programda belirtilen Çevre Gezileri
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Öğle Yemeği Ve Yanında Alınan İçecekler
Kişisel Harcamalar
Sabah Kahvaltısı Ve Yanında Alınan İçecekler
Önemli Notlar;
6 Eylül 2021 tarihi itibariyle T.C. İçişleri Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu genelgeye istinaden yurt içi turlarımızda çift doz aşılı ya da hastalığı geçirmiş olan misafirlerimiz herhangi bir test zorunluluğu bulunmadan seyahatlerini gerçekleştirebilmektedir.
 
Çift doz aşısı olmayan misafirlerimizin seyahatlerinden önce en fazla  48 saat içinde yapılmış negatif PCR testini  veya  hastalığı geçirdiğine dair belgeyi acente yetkililerimize ibraz etmesi gerekmektedir.
 
Tur başlamadan önce acente yetkililerimize ilgili belgelerin sunulması gerekmektedir. Aksi halde ilgili belgeleri sunmayan misafirlerimiz turlarımıza kabul edilmeyecektir. Ayrıca, ilgili belgelerin acente yetkililerimize sunulmaması halinde meydana gelebilecek hak kayıplarından Acentemizin sorumluluğu bulunmamaktadır.
 
TÜM MİSAFİRLERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR.
Fiyat Türü Peşin
Single 140 ₺
Double 140 ₺
Triple 140 ₺
0-2 Yaş 140 ₺
3-6 Yaş 140 ₺
7-12 Yaş 140 ₺
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.